slide_1_2.png

BAŞ KANALİZASYON ~ HAKKIMIZDA

Firmamız Arif Baş Tarafından 1985 yılında kurulmuştur. Firmamız alt yapı çalışmaları üzerine kanalizasyon,çatı çalışmaları,drenaj, su depoları montaj ve izolasyonu konularında büyük şehirlerde faaliyetlerini sürdürmüştür. Çalışma alanlarında profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla beraber titiz çalışmalar yürüterek firmaların ve kişilerin özgüvenini kazanmayı elde etmiştir.

ISTANBUL’DAN KARS’A KADAR HİZMET…

İstanbul’un tüm ilçelerinde çalışma faaliyetlerimizi göstermiş bulunmaktayız. En önemli konularda ise saat farkı gözetmeksizin anında bizimle iletişime geçebilir ve bizde sizin mağduriyetinizi giderebiliriz. Firmamızın Merkezi Kadıköy’de bulunmaktadır, 1985’ten bu yana kadar yaptığı işlerle adından sıkça söz ettiren ve sektöründe lider olmayı başaran BAŞ KANALİZASYON 2014 yılında da görevde teknolojik açıdan tüm tesisatlarını yenilemiş bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Mutluluğa adanan bu yolda hizmetlerimiz ile beraber fark yarataraktan sektöründe ilk tercih olunan firma olmak ve çalışanlarıyla beraber müşterilerinin sorunlarına %100’e kadar cevap vermektir.

VİZYONUMUZ

Sektöründeki, teknolojik gelişmeleriyle beraber güçlü insan kaynaklarıyla entegre ettiğimiz yenilikçi iş modelleriyle beraber paydaşlarımızı sürdürebilmektir.
Değerler;
Güvenilir olabilmek,
Adil Olabilmek,
Dürüst olabilmek’tir.